Recenze na tisk fotoobrazu

Rád bych se podělil o svoji zkušenost s firmou Saal Digital, která tiskne fotoknihy, obrazy, fotografie, kalendáře, plakáty a další.

Měl jsem štěstí, že mi firma poskytla kupón v hodnotě 980,00czk na odzkoušení jejich služeb. Tento kupón jsem využil a musím konstatovat, že jsem byl nadšený.
12.06.2019 jsem provedl svoji objednávku.
Předem píšu, že jsem úmyslně vybral fotografii, která není dokonalá, co se týká světla. Je to fotografie černobílá a chtěl jsem na ní vyzkoušet kvalitu tisku. Pro svoji fotografii jsem vybral tisk na hliník Alu-Dibond ve formátu 300x450mm. Zavěšení klasické profilové. Cena této varianty byla 805,00czk včetně DPH. Dopravu jsem zvolil PPL.
Při zadávání objednávky jsem vyzkoušel program do PC, který je možné si stáhnout ze stránek firmy (www.saal-digital.cz), ve kterém je možné provést úpravy fotografie a následně také provést kompletní objednávku, což je velmi příjemné, že se nemusí stále něco kopírovat a překlikávat. S programem se pracuje moc pěkně, je fakt dobrý.
Já jsem svoji objednávku nakonec zadal na stránkách (www.saal-digital.cz). I tady je zadání objednávky velmi jednoduché a zvládne ho podle každý, kdo se dokáže přihlásit na internet.
Po zadání objednávky mi přišlo potvrzení s předpokládaným datumem dodání, který byl 17.6.2019. I to mi připadá jako velmi dobré, když zohledním to, že zásilka jede z Německa. No a pak už přišla jen samá příjemná překvapení. První překvapení bylo, že zásilka dorazila již 14.6.2019 v pátek. Tak rychlost dodání hodnotím jako absolutně super. Balení zásilky bylo velmi pevné a neumožňovalo její poškození. Ale největší překvapení čekalo, když jsem zásilku otevřel. Tisk na hliníku je naprosto precizní, a zcela koriguje onu nedokonalou světlost fotografie. Z výsledku jsem opravdu nadšen.
Tahle moje zkušenost s firmou Saal Digital je ve všech ohledech pozitivní a určitě ji budu v budoucnu využívat pro tisk obrazů a fotografií. Ještě jednou děkuji firmě za možnost vyzkoušení, skutečně to stálo za to a každému doporučuji využít služeb firmy.

Obrázek, který jsem nechal vytisknout se jmenuje černobílý padlý list.


Milo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *