Lázňování jaro – 02

Dnešní lázňování je takový malý souhrn za pátek a sobotu. Na počasí to byly dva zcela odlišné dny. V pátek ráno pršelo a dul nám tu vichr, což vydrželo po celý den až zhruba do páté hodiny. To se mraky rozfoukaly a vyšlo slunce. Sobota byla už znovu jarní a slunečná.

V pátek jsem si udělal „prvního kamaráda“. Je tu taková procedura, cvičení v bazénu s minerální vodou. Je to velmi příjemné, voda je teplá a pokud člověk chce, tak to opravdu pomáhá. Z prostorových důvodů, a taky jak je zima a jsme víc oblečení, tak v šatně není moc místa. Přesto není problém se k sobě chovat slušně. Tak se takhle jdeme po té proceduře převléknout a já koukám, jak si pán vedle mne ždíme plavky do mých bot. To že jsem to nechápal, to je jasný, tak jsem se ho zeptal proč to dělá, a neždíme plavky do umyvadla jako ostatní. Odpověď byla jako vždy tady rychlá a vlastně i jasná dopředu. „co ti je po tom mladej, tak se neposer to ti uschne“ Možná bych měl být polichocen, že mi někdo, kdo byl zjevně mladší než já, řekne mladej, ale to mu nepomohlo, spíš naopak. Trochu jsem doufal, že ty divný lidi sem jezdí jenom v létě 😭.

U stolu v jídelně jsme zaznamenali pokrok. Tedy až v sobotu. V pátek ještě nikdo nereagoval na pozdrav, ani na praní dobré chuti. V sobotu se to změnilo. Na víkend odjel jeden ze spolustolovníků, co chodí v maskáčích, a ostatní si dodali odvahy mi odpovědět. Tak dobrý. Uvidíme v pondělí 😊.

Na nástěnce mne zaujal leták jednoho prodejce textilu, který sem prý jezdí pravidelně, a je to evidentně profík. Někdo si prostě s ničím nedělá hlavu, vždyť těm lázeňským to stačí. Foto přikládám.

V neděli jedu na krásný výlet do Brna. Navštívím úžasného člověka Alžbětu Vlčkovou (moc se těším), a taky jedu na veletrh STYL-KABO.

Tak pěkný den a třeba příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *