Lázně den 9. – souhrn

V úterý je vše ve starých kolejích, procedury běží a tělo si už zase zvyklo. Počasí je stále relativně příznivé, neprší tak by se nabízelo napsat pohoda. Ale jo, je to pohoda.

V našem lázeňském domě, „Hanačka“ se jmenuje, máme v hale v přízemí k dispozici počítač. Asi aby si mohli stáhnou ty řetězový emaily a byli stále v obraze. Jdu z večeře a po telefonu povídám s mojí maminkou. Vejdu do haly a u toho počítače sedí paní a povídá „vy jste mladej, vy mi určitě pomůžete. Píšu si tady dopis a paní mi ho někam asi uložila, když vypnula ten program, pojďte se na to podívat“. Tak jako slušně vychovaný jdu, řeknu mamince, že zavolám později, a snažím se paní pomoc. Paní zopakuje co udělala, že tam má svoji flashku a na ni, že to je určitě uložený, jen to nemůže najít. Zkouším hledat soubor, ale žádný soubor z dnešního dne, ani dnes opravený nenajdu. Ptám se, v čem to psala, tak mi řekla že v počítači👍, a najednou mi začala nadávat, co prej jsem to za umělce co rozumí počítačům, když ten soubor nemůžu najít a jestli jsem ji ho náhodou nesmazal. No po chvíli, co mi došlo že jsem vůl, kterej se na ni měl vykašlat, jsem ji oznámil, že podle toho jak na mě štěká, tak tomu asi rozumí líp než já, jsem musel odejít, abych ji zbytečně neřekl ještě nějaká jiná slova, která znám. Znovu volám mamince, vyprávím ji to a moje maminka svým laskavým hlasem 86 leté dámy povídá „vysrat si se na tu starou bábu měl“. Mám ji rád tu moji maminku, je úžasná😊.

Na zítra hlásí přeháňky, ale to mi nevadí, protože jsem stihl vyprat a mám usušíno, zítra vyžehlím. Jo a taky mi odjede spolubydlící, který tu za těch devět dní spal i se včerejškem třikrát, a to pokaždý tak dvě max. tři hodiny. Jak dnes říkal, chci si tady ještě užít, doma už budu zase jen s tou mojí.

Tak uvidíme co bude zítra za novoty. Fotka co je tady dnes, tak to je lázeňský dům Hanačka, ten nový. Kdysi tu stál původní dům Hanačka, pěkný, ale starý, tak ho zbourali a postavili tohle. Na té černobílé to je on.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *