Lázně den 6. – souhrn

Víkendy jsou v lázních odpočinkové. Dnes jen jedna procedura a pak už pohoda.

Přesto hned ráno u snídaně výborná hláška odposlechnutá od vedlejšího stolu. Fakt to hlava nebere. K snídani byla bílá káva a paní se bavily, která jakou tu kávu pije. Pak přišla ta hláška „já jsem pila celou dobu turka, ale od ty doby co tam jsou ty Arabové, tak už piju jenom rozpustný. Nebudu je přece podporovat“. Ostatní tři dámy souhlasně kývaly hlavou. Ty lidi jsou úplně ztracený. Málem jsem vyprsknul.

Já jsem si včera vypral košile (na každý den jedna na společné stravování) a ostatní věci, a dnes jsem si šel půjčit na recepci žehličku. Recepční mě vítá se slovy „už jsem si myslela, že letos máte svoji, že jste ještě nedošel“, znají mně, už to berou automaticky. Bohužel ne tak u stolu. Když jsem u večeře řekl, že jsem si dnes v pohodě vyžehlil košile, tak dámy kroutily hlavou, jako proč a to si perete, nebo jak a blablabla. Stále to ještě nepobraly holky.

Odpoledne byla hodinová kultura Robert Křesťan a Druhá tráva. Bylo to fajn a počasí vydrželo. Mám pro podobný účely sebou fajn letní sako a do něj sem si vyrobil triko s polepem. Nevypadá to úplně špatně, ale zas ty pohledy jen než projdu kolem těch kuřáků, co sedí před vchodem a neustále tam pijí kafe a hulí, no k nezaplacení. Ale jinak to bylo fajn. Byl tu jarmark, klasický starý řetízák a labutě, na faře výstava, tak pohodová sobota. Ani na řetízák, ani na labutě jsem nešel.

Uvidíme, co přinese neděle. Procedury nejsou, tak si asi udělám výlet do Olomouce na kávu.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *