Lázně den 5. – souhrn

Je fajn, že drží pěkné počasí, život je příjemnější.

Dnes nás opouštěl u snídaně jeden spolustolovník (končil mu pobyt) a pochlubil se nám, jak velmi příkladně vyplnil dotazník spokojenosti lázeňského hosta. V kolonce připomínky k léčebnému programu napsal „bylo to fajn ale zajistěte aby obcí neprojížděly traktory tak hlucně, ruší to lázeňský hosty“, jak pán prohlásil „je to anonymní, tak co“. Vypadá to, že bude veselo pořád. Místo něj došla paní, v letech tak asi jako já. Schválně, jak dlouho ji bude trvat, než se mně zeptá jak to mám. U večeře, když jsem ulamoval chleba, tak divně čučela, tož uvidíme. 😊

Procedury byly fajn, samé koupání. No a při jednom tom koupání jdeme do sirných van. Těch van je tam asi dvacet. Tak se svlečeme do naha, vezmeme prostěradlo, to si kolem sebe omotáme jako v římských lázních, a jdeme k těm vanám. Tam už pobíhají sestřičky, nebo spíš fyzioterapeutky, a když pak do ty vany vlezeme, tak nám pustí bublinky. Je to super. No ale proto to nepíšu. Pozoroval jsem to už vloni a letos to je teda extra, že chlapi co maj fakt velký pupky, nebo tady jeden je s copánkem a velkým pupkem, tak ty se do toho prostěradla nezabalí a kráčí tam před ty ženy nahatý. Ono většinou jim tem pupek visí dolu, tak stejně není co ukazovat, ale pokaždý ty sestřičky lituju. Koukat se na nás na ty figury a ještě to takhle vidět natura, tak to musí být fakt žrádlo. Nevím co si ty chlapi tím dokazují, nebo co si myslí, že ukazují. Stejně už sami ani nevědí jak ten jejich piňďa vypadá, protože ho přes ten pupek pár let neviděli. Pak jsem ležel v ty vaně, síra smrděla a bublinky bublaly, a já si tak říkal jestli ty ženský, když musí každý den koukat na to panoptikum exhibiconistů, jestli je ještě vůbec může vzrušit pohled doma na svýho nahýho chlapa. A pak jsem došel k závěru, že po tom co tady vidí za poklady, tak je musi vzrušit každej chlap, co je aspoň trochu k světu. Ale stejně ty ženský lituju. A to sem chodí i mladé holčiny na praxi.

Zítra je volnější den, procedury jen dopoledne, a odpoledne od 15 hodin tady na návsi vystoupí Robert Křesťan a Druhá tráva, už tu stojí kolotoč, přijely vozy s pivem, na faře bude výstava a budou tam vařit kávu. Zítra bude na Hané kultura, tak uvidíme jestli bude něco zajímavého. Pěkný večer.

2 Comments

  1. Úžasně napsáno,dost se u Vašeho blogu bavím,jen bych si dovolila upozornit že ve slově síra máte chybku.Ale to není zas tak podstatné,jen to kazí dojem z článku.Pěkný den

    1. Dobrý den.
      Jsem rád, že se Vám to líbí. Síru jsem opravil, byla tam dokonce dvakrát špatně. Děkuji za upozornění🌞, i když to kontroluji víckrát, jak to píšu v telefonu, přeci jen něco uteče. Ještě jednou diky.
      M.V.H

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *