Lázně den 28 a 29 – souhrn

Tak už je konec. Tohle je poslední lázňování, který tady píšu z pobytu v Lázních Slatinice, od srpna do září 2019. Neděle byla zachmuřená, chvílemi lehce pršelo. Počasí vybízelo k lenošení. Vlastně jsem lenošil, nedělal nic. Jen jsem se došel rozloučit ke kapličce, a pak si jen zabalil svých pět švestek. Kupodivu se do kufru všechno bez problémů vešlo. Byl jsem z toho tak rozhozený, že jsem stále hledal něco, co jsem zapomněl.

Když ty lázně shrnu, tak byly moc fajn. Splnily co měly. Poznal jsem pár zajímavých lidí, bohužel i některé „staré“ známé, procedury přinesly požadovaný efekt, splnil jsem si úkoly co jsem chtěl a ještě se opálil. To opálení není teda žádnej šlágr, ale už nejsem bílej jako sejra. Nejvíc jsem si asi užil podvečerní cvičení, kdy jsem měl pro sebe celou vybavenou tělocvičnu a procházky do přírody. Příroda je tu moc pěkná, jen nesmí být člověk línej. Moc pěkný chvíle byly, když jsem si v přírodě, při zpěvu ptáků a bzučení hmyzu, četl knihu SFUMATO od Alžběty Vlčkové. To byl opravdu silný a příjemný zážitek. I návštěva Mont Blancu Hané, rozhledny Velký Kosíř, byla moc fajn. Když tak přemýšlím, tak nebýt těch pár „komických“ zážitků s důchodci, tak bylo všechno, včetně počasí, super. Super bylo, a je i to, že si tyhle moje zápisky z lázní, mělo chuť i pár lidí přečíst a věnovat jim chvíli svého času. Za to vám všem moc děkuju, bylo to zajímavý a hodně zábavný se podělit o některý zážitky z lázní.

Dnes už jedu dom. Celou noc je bouřka jako prase, bouří, blesky a fest prší. Vyčíhal jsem si chvíli, kdy nepršelo a přebíhám do hlavní budovy odevzdat klíče a vyzvednout lékařskou zprávu. Tu chvíli jsem vyčíhal fakt dobře, bohužel jen do chvíle, než jsem za sebou zabouchl dveře. Jak jsem vyrazil, tak se spustil takovej slejvák, že jsem durch. Všechno jsem vyřídil rychle a pak se hodinu sušil na recepci. Bylo to ještě trochu zábavy nakonec.

Tak už končím, mějte se fajn a všem přeju hlavně pevný zdraví, ať do lázní nemusíte. Třeba zase z dalšího pobytu budou zajímavý zážitky a bude mi dělat radost, když se o ně s vámi budu moc podělit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *