Lázně den 27. – souhrn

Sobota. Prší. Chovanci jsou nasraní už od rána, protože to vypadá na pokažený kulturní zážitek. Do oběda jsou fakt nepříjemný. Nakonec měli štěstí, po obědě jen drobně mžilo a vystoupení umělkyně se uskutečnilo. Myslím, že to přispěje k uklidnění napjaté situace mezi lazeňskými hosty, způsobené deštěm a mírným ochlazením. Zimní bundy a teplé boty jsou v pernamenci. Moje žabky je nenechávají klidnými. Neustále se někdo ptá, jestli mi není zima, nebo že to mám fajn, že mi ta voda hned vyteče. Kdyby věděli, jak mi je to fuk,tak by se snad ani tak blbě neptali. U večeře už je klid, určitě proběhlo focení s umělkyní a kultura zvítězila. Hlavně teda taky proto, že to bylo zadarmo. Stejně jak minulé víkendy, tak i teď, jezdí za lazeňskými hosty návštěvy. Chvílema to vypadá jako na dětském táboře, když se po týdnu dětem stýská a musí je někdo přijet navštívit. Vozí jim plné kufry. Zřejmě jídlo a zimní věci. Domů pak vezou plavky, když se tak ochladilo. 🌞 Je to zajímavá podívaná, jen nejezdí rodiče za dětmi, ale děti za rodiči, kruh se uzavírá.

Dnes jsem měl poslední procedury. Byly to samé bublinky. Pěkně jsem si je naposledy vychutnal. Napsal bych letos poslední, ale asi ne, protože jestli mi stihnou vyměnit tu druhou kyčel do konce října, tak tu jsem před koncem roku znovu. Uvidíme. Hlavní je, že cítím že mi lázně opravdu pomohly. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.

Na zítra se chystám na poslední procházku ke kapličce, rozloučit se, jako každý rok. No a pak už balit. Mám kliku, spolubydlící zase včera odjel, tak můžu kufr nechat rozvalenej na podlaze a postupně do něho všechno ukládat. Uvidíme, jestli se znovu potvrdí pravidlo, že co se do kufru vešlo při příjezdu, to se nevejde při odjezdu.

Jak pršelo, tak jsem se pokusil udělat nějaké obrázky, nejsou nic moc, ale něco sem dát musím. 🌞

Tak zítra poslední lázňování a už odměně bude zase na nějaký čas pokoj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *