Lázně den 22. – souhrn

Pondělí ráno, venku zataženo. Lazenští hosté vytahují svetry a začínají naříkat na chladným ránem. U nás u stolu tedy ne, my jsme rádi. Skončil víkend a znovu, po čtvrté, začaly procedury. Je to poslední týden, tak se budu snažit ještě co nejvíc cvičit, abych je využil. Přesně za týden touhle dobou se už budu, doufám, blížit k domovu. Je pozoruhodné, jak ten čas dokáže rychle běžet a vlastně relativní. Když jsem se chystal, tak to předemnou byl dlouhý měsíc lázní. Dnes tu sedím a říkám si, jak tan měsíc lázní je vlastně ve skutečnosti krátký. Člověk přijede a než se rozkouká, tak už aby pomalu balil.

Dnešek byl také zajímavý tím, že od oběda pršelo. Tedy jen do tří, ale fakt fest pršelo. No a jak včera a v sobotu všichni toužili po dešti a ochlazení, tak dnes to nadšení rychle opadlo. Tedy ne u nás u stolu, my jsme rádi. Když jsem byl na vířivce s rukama, tak tam jsem zaslechl „nejhorší lázně, v pátek jedu domu a ono mi to proprší“ Ten člověk tu tedy musí být skoro měsíc. Měsíc, který měl samé slunce, jen jeden den bylo trochu divně. Asi některý lidi musí být pořád nespokojený, nasraný a otrávený. No je to jejich věc. Já jsem rád, pěkně se dýchá a hned je lepší den.

Zítra si musím dojít koupit něco k večeři, protože to je první den, kdy jsem si nevybral. Jinak je tu kuchyně naprosto luxusní a mám strach, že tady příberu. Jíme si tu jako lordi. Uvidíme co dalšího zítřek přinese.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *