Lázně den 21.-souhrn

Nedělní ráno překvapilo, vlastně nepřekvapilo, horkem. Je zase horko už od časného rána. Dnešek bude totální relax. Jo už vím co překvapilo po ránu. Jak ráno 6:40, plus mínus, je to před snídaní, chodí lázeňští hosti s telefonama na uchu a všichni někam horečně telefonují. V týdnu je to taky divný, ale v neděli bych ho zabil, kdyby mi chtěl vyprávět jak se vyspal, co stolice a tak.😊

Po obědě odjíždím do Olomouce na kávu. Původně jsem myslel, že to bude delší, protože nestíhám bus zpět. Nakonec to byl dvouhodinový pohodový výlet. Zkusil jsem nejbližší kavárnu ze seznamu doporučených. Kavárna Naše Café. Byla to dobrá volba. Káva byla nejlepší, co jsem zatím v Olomouci pil, a prostředí taky super. Neměl jsem proto důvod přesunu do další kavárny. Poseděl jsem a v pohodě stihl bus zpět do lázní. Konečně se taky začaly dělat mraky a večer snad zaprší, aby se lépe dýchalo. Teď mě zjebal v buse řidič, že jsem přiložil moc rychle kartu na placení, podruhé  že pomalu. Potřetí to už to nestihl, protože jsem ho poslal do prdele. Pomohlo to, kupodivu se uklidnil, lístek se zaplatil a vyjeli jsme.

Zítra začínám poslední týden lázní. Uteklo to šíleně rychle. Co potěší je, že opravdu cítím zlepšení té operované páteře. Co už méně, že se blíží další operace. No a pak, když to bude dobře probíhat, tak znova lázně. Takový divný koloběh života rozbitýho člověka.

Uvidíme co těch posledních sedm dní lázní přinese.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *