Lázně den 19. – souhrn

Pátek začal krásně. V noci bouřka a trochu i zapršelo. Moc krásně se dýchá. Dnes začínám procedury hned po ránu v 7:30. A hned ráno na mne čeká úžasné překvapení. Mladá a moc příjemná paní fyzioterapeutka si přečetla lázňování, a necítí se pohoršená🌞. A udělala mi krásný den, když mi poradila pražírny a kavárny v Olmiku, kam stojí zato zajít. Mám skvělý program na neděli. No může mi ten den začít líp 👍?

Mám za sebou cvičení v bazénu a je tu další zajímavý poznatek. Jak jsem tu už „kdysi“ psal o těch frajerech co chodí před koupáním v sirných vanách před ženami nahatý a snaží se ukázat to, co už stejně dávno není vidět, tak ten samej frajer tady mezi samýma chlapama leze až do sprchy v trenkách, aby ho nikdo neviděl nahého. Mám jediné vysvětlení. Před ženami by se rád pokusil zaujmout, a před chlapama, protože dobře ví jak na tom je, nechce být pro smích. Tragikomično mi je. Ale je to jen jeho boj, on s tím v životě bojuje.

Už jsem stihl i prohlídku u lékařky. Paní doktorka je moc milá a hodná, jako všichni co se tu o nás starají, tak to dopadlo dobře. Jak říkal můj tatínek „s touhle figurou do džezu stejně nic nenaděláš“ 🌞, tak pohoda a můžu pokračovat v užívání lázní.

Jsem rád, že mám program na neděli. Bude kávování v Olomouci. Původně jsem chtěl jít na Velký Kosíř, ale to zkusím zítra odpoledne, pokud dovolí počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *