Lázně den 13. – souhrn

Dnešní lázňování bude celkem krátké.

Je sobota a to jsou i procedury většinou jen tak, aby utekl čas. Já si máčel nohy v bublinkový vířivce. Když jsem vyndal nohy, tak mi došlo že budu mít po lázních chodidla a hlavně paty, jak dětskou prdelku, z toho věčnýho bublinkování. Je to ale bezva, líbí se mi to. Pak už to šlo jedno za druhým. Vypral jsem. Když na to koukal spolubydlící

jak peru, tak vtipně prohlásil, že by mi sehnal kšefty na praní. No fakt „hodně“ jsem se nasmál. Prádlo krásně proschlo. A večer jsem ho pěkně vyžehlil, to už soused vidět nechtěl. Po obědě jsem stihl jsem pěknou procházku a udělal pár obrázků. Skoro všechno kytičky, jsem na to ujetej. Tady je odkaz, kdyby se někdo chtěl juknout: http://www.milohatak.info/fotografie/lazne-slatinice-2019-2/#.XWFwzp2Ls0M

Když jsem se vrátil, tak bylo opalování. Byla tam jen jedna paní a byla těžce v pohodě, tak to bylo dobrý. Když už mi fak bylo totální horko, tak jsem si šel odcvičit svoji hodinku do tělocvičny, abych nemusel po večeři. Pak už byla večeře. No a u večeře jsem dostal dárek. Jak jsem ze sebe minule udělal blba s tou červenou nití, tak mi paní dnes věnovala celou špulku červené nitě. Fakt z toho mám radost. Jak se něco týká šití, tak z toho mám velkou radost.

No a teď už se chystám na zítřejší cestu. Ráno vstávám ve čtyři, tak musím všechno připravit večer, abych ráno moc nerušil spolubydlícího. Boty jsem už naleštil, košili vyžehlil, tak je to pohoda.

Zítra se celé lázňování bude točit kolem Brna. Tak když budete mít chuť, tak jukněte, jen to budu psát ve vlaku po sedmé hodině. Pěkný večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *