Lázně den 12. – souhrn

V pondělí jsem si liboval, že už zase začaly procedury, týden je fuč a zítra jen jedna a pak volno. Ještě že je ta očekávaná neděle.

Včera jsem zapomněl napsat, že jsem byl na cvičení a byla tam mladá slečna fyzioterapeutka. To že byla mladá je dobrý proto, protože měla zájem o módu, tak jsme si pěkně povídali. Bylo to moc fajn. Tudíž žádný náznaky uslintanýho stárnoucího invalidy, nad mladou pěknou holkou😊.

Pro změnu dnes jsem si utrhnul ostudu jako prase. Bavíme se u stolu, a paní co spolu sedíme u jídla se mně zeptala, jestli nemám červenou nit. Povídám jasně, mám červenou, černou, hnědou, bílou, růžovou, jakou potřebujete? No červenou. OK, k obědu donesu. Samozřejmě mám všechny ostatní barvy, jen červenou ne. V pr….li bych se viděl. Ještě že vozím v záloze malé cestovni šitíčko, který to částečně zachránilo. Naštěstí tam tak jeden návlek červené nitě byl. To je tak, když se začne machrovat.

Taky jsem se byl opalovat. Byla to sranda. Za „HANAČKOU“ je trávník, dříve asi travnatá terasa, a tam jsou plastová lehátka na opalování. Samozřejmě to tam kolonizovaly ženy. Byl jsem nekompromisní, vzal opalovací spray, ručník a šel se mezi ně opalovat. Stejně tu ještě někde putuje ta informace o mé teplosti, tak co. Hele pohledy těch bab byly fakt dobrý, ale nedal jsem se odradit. Shodil oblečení, vyndal opalovací spray, nakonzervoval tělo a začal s opalováním na lehátku, pěkně na zádičkách. Co říkaly nevím, měl jsem sluchátka a nevnímal, úmyslně. Po půlhodině se otočil na bříško a pokračoval. Zůstal jsem hoďku, pak hrdě odkráčel. Plánuji zítra pokračovat, musím to opalování trochu zrovnoprávnit.

Snad bude zítra pěkně, šel bych se odpoledne projít a udělat nějaké fotografie. Pěkný vikend.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *