Důležité upozornění

DŮLEŽITÉ!!

Tyto stránky nejsou komerční a není možné na nich, ani prostřednictvím těchto stránek objednat, nebo zadat výrobu některého z výrobků, které jsou zde uveřejněny. Tyto výrobky si šiju pro svoji vlastní potřebu a především v rámci rehabilitace motorických funkcí, abych se jednou mohl, pokud mi to zdravotní stav dovolí, vrátit po prodělaném úrazu do normálního života.


Před dvěma dny jsem měl zajímavý telefonát. Volala mi nějaká paní z tohoto telefonního čísla +420 737 218 116, že chce abych ušil jejímu synovi oblek, že na mých stránkách viděla to provedení a to se jim prý líbí, tak abych jim ten oblek ušil. Stále na mně naléhala a musel jsem ji zdlouhavě vysvětlovat, že nešiju pro ostatní, protože mi to zdravotní stav nedovolí. Nechtěla si to nechat vysvětlit a stále naléhala. Bylo zajímavé, že se ani jednou nezmínila, odkud je a hlavně, odkud jsem já, protože to na stránkách nemám uvedeno, a je to celkem důležitá informace, pokud chci od někoho něco vyrobit, tak abych věděl odkud je a jako to bude dalo a tak. Po tom, co jsem ji odmítl, jsem si uvědomil, že na stránkách ani žádný oblek, o kterém mluvila, nemám a bylo mi divné to její naléhání. Pak mi to všechno došlo. Zřejmě to byla jen zkouška těch lidí, co tvrdí, že šiju načerno, aby mohli u soudu argumentovat, že jsem někomu slíbil po telefonu ušití obleku. Jak je vidět, tak oni si nedají pokoj a budou se snažit situaci hrotit, až se jim to vymkne z rukou.

DŮLEŽITÉ!!

Tyto stránky nejsou komerční a není možné na nich, ani prostřednictvím těchto stránek objednat, nebo zadat výrobu některého z výrobků, které jsou zde uveřejněny. Tyto výrobky si šiju pro svoji vlastní potřebu a především v rámci rehabilitace motorických funkcí, abych se jednou mohl, pokud mi to zdravotní stav dovolí, vrátit do normálního života.

Děkuji všem za pochopení.

Milo